Doradca techniczno-handlowy HVAC

Dla naszego klienta dystrybutora urządzeń klimatyzacyjnych i  grzewczych
poszukujemy do nowo otwieranego punktu szkoleniowo – serwisowego osoby na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy
Miejsce pracy
: (3 lokalizacje) Katowice, Wrocław, Kraków

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów i usług HVAC (Obsługa klienta inwestycyjnego) – klimatyzacja, wentylacja, agregaty wody lodowej

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki inżynieria środowiska, mechanika, elektrotechnika
  • Rozumienie zagadnień i problemów serwisu urządzeń z branży HVAC
  • Doświadczenie w branży

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!