Elektryk – Pyrzowice

Dla naszego klienta,
poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Elektryk Maszyn i Urządzeń

Miejsce pracy: Pyrzowice

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie nadzoru nad urządzeniami, instalacjami i maszynami na zakładzie
  • Dbałość o gotowość do pracy i bezpieczeństwo eksploatacji urządzeń i maszyn
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Analizowanie przyczyn awarii i wdrażanie nowych rozwiązań zapobiegawczych, w celu zminimalizowania prawdopodobieństwa wystąpienia awarii
  • Dokonywanie prewencyjnych przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń według ustalonych harmonogramów
  • Konserwacja szaf sterowniczych

Wymagania:

  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP G1 E do 1kV
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Znajomość z zakresu elektryki i automatyki
  • Znajomość eksploatacji urządzeń i linii technologicznych
  • Znajomość przepisów BHP

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne zarobki

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!