Informatyk/Specjalista ds. IT – okolice Opola

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: Ozimek

Zakres obowiązków:

  • pierwsza linia wsparcia dla pracowników w zakresie obsługi systemów komputerowych oraz używanych aplikacji,
  • rejestracja zgłoszeń, diagnozy wstępne i rozwiązywanie problemów informatycznych pracowników,
  • diagnozowanie, naprawa, instalacje i konfigurowanie komputerów, notebooków, telefonów, terminali oraz drukarek,
  • pomoc użytkownikom w codziennej pracy,
  • utrzymanie infrastruktury kablowej.

Wymagania:

  • dobra znajomości systemów operacyjnych z grupy Windows,
  • dobra znajomości sprzętu informatycznego  oraz sprzętu sieciowego,
  • pasja informatyczna, chęć rozwoju, ciekawość,
  • wykształcenie branżowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

  • Ta oferta wygasła!