Przedstawiciel Handlowy (branża oświetleniowa LED) – śląskie

Dla naszego klienta, firmy będącej producentem i dystrybutorem w branży oświetleniowej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (branża oświetleniowa LED)

Miejsce pracy: województwo śląskie

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie, podpisywanie umów z klientami
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Prowadzenie prezentacji, spotkań sprzedażowych oraz negocjacji handlowych,
  • Opieka handlowa i techniczna nad klientami,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku
  • Sprzedaż na rynkach tradycyjnych oraz inwestycyjnych

Wymagania:

  • Zorientowanie na sukces
  • Samodzielność w działaniu i determinacja w realizowaniu wyznaczonych zadań
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, znajomość lokalnego rynku hurtowego i detalicznego branży elektrycznej i oświetleniowej (warunek konieczny)
  • Wykształcenie min. średnie poparte doświadczeniem w obszarze sprzedaży/dystrybucji/ negocjacji
  • Biegła znajomość obsługi komputera, Microsoft Office
  • Praca w podległym terenie
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zespole profesjonalistów nastawionym na sukces, osób aktywnych, otwartych na współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń
  • Bardzo dobre warunki wynagrodzenia oraz pakiet socjalny karta medyczna i sportowa
  • Wszelkie narzędzia pracy: samochód, laptop, komórka,

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!