KIEROWNIK MAGAZYNU – Skoczów

Dla naszego klienta  poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

KIEROWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Skoczów

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie magazynem poprzez zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów oraz prawidłowego przebiegu procesów
  • odpowiedzialność za terminową realizację wysyłek
  • organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • ciągła optymalizacja przestrzeni magazynowej
  • identyfikacja potrzeb i opracowywanie propozycji usprawnień oraz  procesów optymalizacyjnych
  • koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentacji magazynowej w oparciu o program magazynowy
  • nadzór nad inwentaryzacjami
  • prowadzenie procesów reklamacyjnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze gospodarki magazynowej
  • znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • zdolności menadżerskie
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność współpracy z ludźmi
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość pakietu MS Office

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!