Kierownik produkcji – Okolice Katowic

Dla naszego klienta  poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Kierownik produkcji

Miejsce pracy: Okolice Katowic

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie ludźmi
  • Zapewnienie ciągłości i wydajności procesu produkcyjnego
  • Bieżąca obsługa klienta
  • Terminowa realizacja planu i kontrola procesu produkcyjnego

WYMAGANIA:

  • 3 lata doświadczenia na takim lub podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: budowa maszyn) będzie atutem
  • Doświadczenie i umiejętności w zakresie zarządzania zespołami ludzkimi
  • Doświadczenie w kierowaniu procesami produkcyjnymi
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Doświadczenie i umiejętności w zakresie optymalizacji kosztów produkcji i wydajności pracy
  • Doświadczenie i umiejętności w zakresie optymalizacji jakości
  • Doświadczenie i umiejętności w zakresie optymalizacji terminów dostawy do klientów

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!