Koordynator Biura – Ruda Śl, Chorzów

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator Biura

Miejsce pracy: Obecnie Ruda Śląska, docelowo Chorzów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie działań marketingowych
  • Współpraca z działem handlowym w celu ustalenia polityki marketingowej dla klientów
  • Wsparcie back office
  • Działania administracyjne
  • Planowanie działań marketingu internetowego.
  • Planowanie kampanii promocyjnych i reklamowych
  • Reprezentowanie firmy podczas targów krajowych i zagranicznych;
  • planowanie i koordynacja wydarzeń, szkoleń i warsztatów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
  • Znajomość j.angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (administracyjnym, marketingowym)
  • Dobra znajomość pakietu Office i programów pocztowych.
    MILE WIDZIANE: znajomość CorelDraw (i PhotoPaint), oprogramowania Adobe: Indesign, Photoshop, WordPress, Adobe lightroom
  • Prawo jazdy
  • dyspozycyjność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność, dobra organizacja własnej pracy, sumienność, zaangażowanie,

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

  • Ta oferta wygasła!