Doradca Klienta Korporacyjnego (w branży ubezpieczeń)

Dla naszego klienta, firmy z branży ubezpieczeń poszukujemy osób na stanowisko:
DORADCA KLIENTA KORPORACYJNEGO (w branży ubezpieczeń)

Miejsce pracy: Świętochłowice

Zakres obowiązków:
– Bieżąca obsługa klientów,
– Obsługa systemu CRM,
– Przyuczanie do zawodu brokera ubezpieczeniowego
– Poszerzanie portfela Spółki poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych
– Budowanie i rozwój relacji z klientami
– budowanie relacji z przedstawicielami zakładów ubezpieczeń;
– sporządzanie i redagowanie pism,
– przygotowywanie materiałów na spotkania z klientami.
– Stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji (głównie przez udział w szkoleniach)

Oczekujemy:
– umiejętność organizacji pracy własnej,
– bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
– Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami
– zdolność do szybkiego uczenia się, dokładność, dbałość o szczegóły
– Nastawienie na realizację celów
– Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem

Nasz klient oferuje:
• Umowę o pracę

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!