Szlifierz Narzędziowy, Poznań

Lepsza Praca to polska firma, specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie, głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Szlifierz Narzędziowy
Poznań

Zakres obowiązków:
– Obsługa manualnej szlifierki uniwersalnej Tacchella/Studer
– Przygotowanie maszyny do obróbki wałków, otworów, stożków
– Pomiar części w czasie wykonywania operacji oraz po zakończeniu
– Toczenie detali
– Opracowywanie technologii szlifowania

Wymagania:
– Doświadczenie w szlifowaniu: wałki, otwory, stożki,
– Umiejętność toczenia
– Znajomość rysunku technicznego
– Umiejętność szlifowania w okularze/podtrzymce
– Pomiary z dokładnością do 1um
– Umiejętność pracy ze średnicówką, mikromierzem, czujnikami
zegarowymi, wysokościomierzem, pasometrem
– Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – jako atut

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!