Elektromonter – Siemianowice Śląskie

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko

Obowiązki

  • Prace instalacyjno-montażowe przy wykonywaniu instalacji elektrycznych,
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
  • Wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych.
  • Podłączanie urządzeń, elementów obiektowych oraz rozdzielnic.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualne uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • regularne wynagrodzenie
  • Pracę na podstawie umowy o pracę (podpisana bezpośrednio z pracodawcą);

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!