Doradca techniczno-handlowy (prototypy maszyn) Bielsko-Biała, Śląsk

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy (prototypy maszyn)

Bielsko-Biała, Śląsk

Obowiązki

• sprzedaż urządzeń oferowanych przez firmę zgodnie z założonym planem sprzedażowym
• doradztwo techniczne, i handlowe w zakresie oferowanych urządzeń
• współpraca i utrzymywanie regularnych kontaktów z obecnymi klientami firmy i pozyskiwanie nowych klientów
• przygotowywanie ofert handlowych
• pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach
• wyjazdy służbowe i bezpośrednie spotkania z klientami

Wymagania

• kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branżach automotive/AGD/przemysł
• znajomość rynku
• czynne prawo jazdy kat. B
• bardzo dobra organizacja własnej pracy.

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia
• umowa o pracę
• niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!