Konstruktor

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor

Brzesko

Obowiązki

– projektowanie maszyn i urządzeń przemysłowych
– tworzenie dokumentacji technicznej
– analiza rysunków, konstrukcji, specyfikacji oraz innych danych dotyczących projektu w celu oceny możliwości i kosztów produkcji
– przygotowywanie kalkulacji i wycen materiałowych
– nadzorowanie prac montażowych

Wymagania

– minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
– umiejętność projektowania
– znajomość rysunku technicznego
– umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
– mile widziana znajomość maszyn z branży spożywczej, samochodowej
– wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn)
– komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
– prawo jazdy kategorii B wraz z ważnymi badaniami psychologicznymi dla kierowców
– samodzielność w realizacji powierzonych zadań i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

– atrakcyjne wynagrodzenie
– atrakcyjne szkolenia z zakresu ciągłego doskonalenia
– niezbędne narzędzia pracy

  • Ta oferta wygasła!