Asystentka Biura Zarządu – Chorzów

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Asystentka Biura Zarządu

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie administracyjne i organizacyjne w codziennej pracy biura Zarządu
  • Prowadzenie i zarządzanie kalendarzem spotkań
  • Udział w spotkaniach, raportowanie i protokołowanie, przygotowywanie pism
  • Organizacja spotkań biznesowych, podróży służbowych, konferencji itp.
  • Ewidencja oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji w firmie
  • Prowadzenie i obsługa korespondencji
  • Dbanie o sprawny przepływu informacji
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sporządzaniu pism, raportów, obsłudze korespondencji, organizacji spotkań, delegacji itp.
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office ) i urządzeń biurowych
  • Znajomość etykiety biznesowej
  • Prawo jazdy kat. B