Asystentka z językiem angielskim

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy asystentki biurowej.

Obowiązki:
– prowadzenie korespondencji e-mailowej w języku polskim i angielskim oraz obsługa bieżących zamówień, opracowywanie ofert, raportów i zestawień
– tworzenie pozytywnego wizerunku firmy poprzez odpowiednią organizację pracy w kontaktach z Klientami
– organizowanie wyjazdów służbowych, umawianie spotkań i obsługa gości / Klientów w siedzibie firmy

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego
– doświadczenie w pracy związanej z administracją biurową

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie
– możliwość wykorzystania języka angielskiego w pracy
– atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia kandydata/kandydatki

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, na adres mailowy: marta.nowakowska@lepszapraca.eu

  • Ta oferta wygasła!