Asystentka Zarządu

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Katowice

Obowiązki

  • Zapewnienie kompleksowego wsparcia administracyjnego i organizacyjnego dla Członków Zarządu
  • Zapewnienie sprawnego i terminowego obiegu dokumentów akceptowanych przez Członków Zarządu
  • Zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Zarządem a innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie
  • Przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji na spotkania Zarządu
  • Prowadzenie kalendarza spotkań Członków Zarządu, pomoc w planowaniu i organizacji podróży służbowych oraz spotkań biznesowych
  • Bieżące raportowanie do Zarządu
  • Dbanie o efektywne wykorzystanie czasu pracy przez Członków Zarządu
  • Wykonywanie bieżących zadań zleconych przez Przełożonego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Asystenta/tki
  • Umiejętności organizacyjne, terminowość, wysoka efektywność w osiąganiu stawianych sobie celów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i urządzeń biurowych
  • Wysoki poziom odpowiedzialności w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na współpracę z ludźmi

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ta oferta wygasła!