Automatyk PLC – Brzesko

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko

Automatyk PLC

Brzesko

Obowiązki

  • Programowanie sterowników PLC
  • Wykonywanie przeglądów instalacji, układów sterowania, systemów elektrycznych
  • Wykonywanie pomiarów instalacji
  • Współpraca z podwykonawcami usług w zakresie instalacji i napraw układów automatyki i elektryki
  • Doradztwo dla Klientów w zakresie eksploatacji, w tym fachowa pomoc w zakresie doboru parametrów urządzenia do planowanej eksploatacji

Wymagania

WYMAGANA WIEDZA:

  • znajomość rynku urządzeń i rozwiązań automatyki
  • znajomość komputerowych i przemysłowych języków programowania
  • wiedza na temat sieci komputerowych i przemysłowych
  • podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki
  • podstawowa wiedza na temat systemów informatycznych

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:

  • umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens i inne)
  • umiejętność tworzenia aplikacji SCADA i HMI (CopaData, Wonderware, Siemens)
  • umiejętność odczytywania schematów elektrycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • znajomość obsługi programów MS Word, MS Excel lub alternatywnych
  • SEP do 1KV
  • dyspozycyjność do wyjazdów na delegacje

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat i bardzo dobre warunki finansowe
  • ciekawą pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wyposażenie w profesjonalne narzędzia pracy
  • zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży
  • Ta oferta wygasła!