Automatyk PLC

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Automatyka PLC (okolice Tarnowa)

Obowiązki:
  • Programowanie sterowników PLC.
  • Wykonywanie przeglądów instalacji, układów sterowania, systemów elektrycznych.
  • Wykonywanie pomiarów instalacji.
  • Współpraca z podwykonawcami usług w zakresie instalacji i napraw układów automatyki i elektryki.
  • Doradztwo dla Klientów w zakresie eksploatacji, w tym fachowa pomoc w zakresie doboru parametrów urządzenia do planowanej eksploatacji.

    Wymagania:

  • Znajomość programowania sterowników PLC.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej.
  • Uprawnienia SEP G1.
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych oraz nastawienie na wysoką jakość i terminowość obsługi klientów.
  • Gotowość do pracy w delegacji.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i zdobywanie ciekawego doświadczenia zawodowego

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji na adres mailowy: karolina.noworolnik@lepszapraca.eu

  • Ta oferta wygasła!