DODATKOWA PRACA DLA PIELĘGNIARKI/PIELĘGNIARZA – Katowice

sza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta obecnie poszukujemy:
DODATKOWA PRACA DLA PIELĘGNIARKI/PIELĘGNIARZA – wymiar czasu pracy do ustalenia

Pielęgniarz/Pielęgniarka

Katowice

Obowiązki

  • opieka nad pacjentami
  • pobieranie materiału do analiz diagnostycznych,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania

  • aktualne prawo wykonywania zawodu oraz stosowne kursy
  • wykształcenie medyczne
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – 2 lata
  • orientacja na pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej
  • dobra obsługa komputera i znajomość środowiska Windows

Oferujemy

  • praca w prywatnej klinice
  • Umowa zlecenie
  • elastyczny grafik
  • Ta oferta wygasła!