Doradca Techniczno – Handlowy (armatura przemysłowa) Południowa Polska

Dla naszego klienta generalnego dystrybutora w branży armatury przemysłowej poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Techniczno – Handlowy (armatura przemysłowa)

Miejsce pracy: Południowa Polska

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów branż przemysłowych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami
  • Sprzedaż produktów katalogowych z zakresu armatury przemysłowej
  • Negocjacje umów handlowych
  • Nadzór na procesem zamówienia oraz doradztwo techniczne
  • Analiza ofert konkurencji
  • Monitoring rynku
  • Raportowanie efektywności pracy własnej

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne)
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i podtrzymywania pozytywnych relacji
  • Doświadczenie na stanowisku handlowo-technicznym w branży armatury przemysłowej
  • Znajomość techniki armatury przemysłowej (pompy, zawory, wymienniki ciepła)
  • Znajomość praktycznych zagadnień związanych z budową urządzeń przemysłowych
  • Znajomość języka obcego, będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Wysokie wynagrodzenie z systemem prowizyjnym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Krajowe/Zagraniczne szkolenie wprowadzające