Doradca techniczno-handlowy (farby proszkowe)

Dla naszego klienta – producenta farb proszkowych – poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy – farby proszkowe (Małopolskie, Śląskie)

Kraków

Obowiązki

  • Aktywna sprzedaż farb proszkowych
  • Obsługa lakierni zakładów przemysłowych
  • Diagnozowanie potrzeb klienta
  • Doradztwo techniczne z zakresie oferowanych farb proszkowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych na wyznaczonym terenie
  • Raportowanie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży przemysłowej
  • Doświadczenie w sprzedaży farb proszkowych
  • WARUNEK KONIECZNY – j. angielski (komunikatywny)
  • znajomość rynku farb proszkowych
  • znajomość zagadnień branży budowlanej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Ta oferta wygasła!