Doradca Techniczno – Handlowy (pompy ciepła)

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:
DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY,
Województwo: Kujawsko – Pomorskie (Toruń, Bydgoszcz), Pomorskie (Gdańsk, Gdynia), Warmińsko – Mazurskie (Olsztyn, Elbląg), Podlaskie (Białystok).

Obowiązki:
• sprzedaż urządzeń oferowanych przez firmę zgodnie z założonym planem sprzedażowym
• doradztwo techniczne, projektowe i handlowe w zakresie oferowanych urządzeń
• współpraca i utrzymywanie regularnych kontaktów z obecnymi klientami firmy (instalatorzy, projektanci instalacji) i pozyskiwania nowych klientów w tych sektorach
• przygotowywanie ofert handlowych
• pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach
• prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych, technicznych
• wyjazdy służbowe i bezpośrednie spotkania z klientami.

Wymagania:
• warunek bezwzględny – minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży asortymentu HVAC lub projektowaniu instalacji opartych o pompy ciepła
• wykształcenie wyższe z zakresu HVAC lub instalacji sanitarnych
• umiejętność doboru pomp ciepła
• znajomość lokalnego rynku
• czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
• bardzo dobra organizacja własnej pracy.

Nasz klient oferuje:
• stabilne warunki zatrudnienia
• możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów
• umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza
• niezbędne narzędzia do pracy
• możliwość rozwoju zawodowego.