Dyspozytor (transport krajowy i międzynarodowy)

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Opole

Obowiązki

  • Planowanie i koordynacja transportu krajowego oraz międzynarodowego
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami oraz przewoźnikami
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń
  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej
  • Utrzymanie i rozwój długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji w obsłudze klienta
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • Ta oferta wygasła!