Fryzjer/Stylista fryzur – Mikołów

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Fryzjer/Stylista fryzur

Mikołów

Obowiązki

  • Strzyżenie damskie, męskie,
  • Koloryzacje damskie, męskię (odsiwianie),
  • Modelowanie z pielęgnacją,
  • Dekoloryzacja,
  • Prostowanie keratynowe,
  • Fryzury okazjonalne.

Wymagania

  • Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim.
  • Zachowanie standardów, estetyki higieny panujących w salonie,
  • Profesjonalne podejście do klienta,
  • Uczciwość, lojalność oraz punktualność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność rozróżniania zabiegów fryzjerskich,
  • Umiejętność rozpoznawania rodzajów i stanu włosów,
  • Umiejętny dobór usługi do potrzeb klienta,
  • Doradztwo w sprawie pielęgnacji i rodzaju fryzury,
  • Dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa,
  • Zmysł artystyczny,
  • Zdolności manualne,
  • Spostrzegawczość,
  • Dokładność,
  • Cierpliwość.

Nasz klient oferuje

  • Pracę w zespole renomowanego Salonu z dużą ilością klientów,
  • Umowę o pracę na pełny etat oraz system prowizyjny od każdego obsłużonego klienta,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oscylujące między kwotą 4 000 – 6 000 zł netto,
  • Najlepsze kosmetyki i chemię fryzjerską amerykańskiej firmy Joico znanej i lubianej wśród gwiazd Hollywood jako narzędzie pracy,
  • Naukę nowoczesnych technik koloryzacji i cięć,
  • Szkolenia m.in z Mistrzem Świata w fryzjerstwie Panem Błażejem Adamus oraz instruktorami Joico z Europy.