Główna Księgowa/Główny Księgowy, Katowice

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Główna Księgowa
Katowice

Obowiązki
• prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego,
• sporządzanie sprawozdań finansowych, w tym rocznego sprawozdania finansowego oraz bieżąca współpraca z biegłymi, audytorami itd.
• sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych,
• naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT,
• reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi i organami kontroli,
• wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych oraz optymalizacja procesów księgowych,
• współpraca przy kształtowaniu i realizacji strategii finansowej firmy,
• nadzór merytoryczny i organizacyjny nad podległym zespołem księgowym (3 osoby)

Wymagania
• kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego , najlepiej w firmie budowlanej
• praktyczna i aktualna znajomość ustaw, przepisów, zasad księgowania oraz prawa podatkowego,
• umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu,
• samodzielność, dokładność, rzetelność,
• doświadczenie w pracy z systemami ERP i bardzo dobra znajomość MS Excel

Oferujemy:
umowa o pracę ,praca w przyjaznej atmosferze na długie lata

  • Ta oferta wygasła!