Główny Księgowy – Tychy

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Główny Księgowy

Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • koordynacja dostarczania danych z firmy na potrzeby raportów
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznym biurem rachunkowym oraz doradcą podatkowym firmy
  • rejestracja faktur zakupowych
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • dbałość o prawidłowość danych finansowych dostarczanych przez podmioty zewnętrzne
  • dbałość o poprawność wprowadzanych danych w systemie ERP
  • księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych
  • księgowanie listy płac i operacji w księdze głównej (środki trwałe, różnice kursowe, etc.).
  • sporządzanie deklaracji VAT i CIT oraz przygotowywanie wszelkich innych wymaganych prawnie dokumentów, oświadczeń i raportów urzędowych oraz sprawdzanie tych dokumentów pod względem formalnym
  • uczestnictwo w audytach i kontrolach księgowości
  • wykonywanie przelewów
  • bieżące wsparcie w wykonywaniu innych zadań powierzonych działowi finansów firmy
  • wsparcie administracyjno-organizacyjne oddziału firmy

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (z zakresu finansów i rachunkowości)
  • dobra znajomość języka angielskiego – WARUNEK KONIECZNY
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu JD Edwards będzie dodatkowym atutem.

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie
  • dobrą atmosferę prace w prężnie rozwijającej się firmie, w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!