Główny specjalista ds. controllingu

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Kraków

Obowiązki

– Organizacja i pozyskiwanie finansowania dla bieżącej oraz przyszłej działalności firmy i realizowanych projektów
– Przygotowywanie wniosków kredytowych i innych dokumentów do instytucji finansowych
– Dbanie oo płynność finansową spółek należących do firmy
– Odpowiedzialność za współpracę z instytucjami zewnętrznymi (urzędy, audytorzy, doradcy, banki)
– Inicjacja oraz koordynacja projektów pozwalających na zwiększenie efektywności finansowej oraz biznesowej Spółki (optymalizacja kosztów stałych oraz zamiennych, efektywność wykorzystania majątku)
– Sporządzanie raportów i analiz finansowych na potrzeby Zarządu, Rady Nadzorczej, instytucji finansowych,
– Tworzenie analiz rentowności projektów i inwestycji,
– Tworzenie narzędzi i procedur kontrolingowych, wdrażanie nowych rozwiązań analitycznych mających na celu usprawnienie procesu decyzyjnego
– Przygotowywanie planów finansowych krótko i długoterminowych
– Wycena kosztów funkcjonowania spółki
– Wykonywanie biznes planów nowych projektów
– Współudział w tworzeniu corocznych planów budżetowych
– Monitoring wykonania budżetów w różnych obszarach zarządczych oraz analiza odchyleń od budżetów

Wymagania

– Minimum siedmioletnie doświadczenie w pracy w obszarze finansów lub controllingu
– Wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu finansów

Oferujemy

– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Możliwość rozwoju zawodowego
– Niezbędne narzędzia pracy

  • Ta oferta wygasła!