Inżynier ds. techniczno-handlowych (branża górnicza) – okolice Katowic

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Inżynier ds. techniczno-handlowych (branża górnicza)

Tarnowskie Góry/Katowice/Pyrzowice

Obowiązki

  • Aktywna sprzedaż maszyn górniczych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja polityki handlowej firmy w zakresie sprzedaży maszyn górniczych
  • Raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość branży ,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz z informacją: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

  • Ta oferta wygasła!