Inżynier sprzedaży (branża przemysłowa)

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier sprzedaży

Katowice

Obowiązki

  • Utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami (na terenie całego kraju)
  • Zdobywanie nowych klientów na terenie Polski
  • Sprzedaż produktów i rozwiązań technicznych firmy
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Doradztwo techniczne w zakresie proponowanych urządzeń
  • Realizacja założonego planu sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, mechatronika, automatyka) lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu umożliwiającym aktywne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kategorii B
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w firmie z branży producentów maszyn  lub automatyki przemysłowej

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ta oferta wygasła!