Inżynier sprzedaży (maszyny CNC) – Śląsk

Aktualnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier sprzedaży (maszyny CNC)

Katowice

Obowiązki

  • sprzedaż maszyn CNC i konwencjonalnych na terenie Polski
  • nadzór i koordynacja projektów oraz procesów sprzedaży
  • utrzymywanie relacji ze stałymi klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • reprezentowanie firmy na targach branżowych w kraju
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (z klientami B2B) – min. rok
  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne)
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • komunikatywność
  • umiejętność zarządzania czasem pracy

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód służbowy)
  • Ta oferta wygasła!