Key Account Manager na rynek niemiecki

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager (rynek niemiecki)

Obowiązki:

-aktywna sprzedaż linii technologicznych i maszyn z zakresu automatyki, robotyki, elektryki do firm przemysłowych na terenie Niemiec (głównie automotive)
-konsultacje na etapie projektów i ich wdrażanie u klientów na tymże terenie

-tworzenie ofert i kalkulacji oraz koordynacja projektu na każdym etapie; od powstania do fazy realizacji
-utrzymywanie uprzejmych relacji z aktualnymi oraz potencjalnymi klientami

Oczekujemy:

-co najmniej 2 letniego doświadczenia z zakresu sprzedaży maszyn i linii technologicznych(automatyka, elektryka, robotyka lub/i usług nadzoru i serwisowania maszyn)

-bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego

-znajomość języka angielskiego mile widziana

-wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe

-prawo jazdy kategorii B

-znajomości i uprzejmych relacji z zarządami firm na terenie Niemiec

-znajomości rynku niemieckiego

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-niezbędne narzędzia pracy
-ciekawą, rozwojową pracę wyjazdową na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie aplikacji na adres mailowy: marta.nowakowska@lepszapraca.eu

  • Ta oferta wygasła!