Key Account Manager – Chorzów

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager

Chorzów

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klientów,
  • przygotowywanie i monitoring ofert,
  • realizacja zamówień,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • współpraca z działami firmy,
  • asystowanie w sprzedaży produktów HVAC (pompy ciepła, kolektory słoneczne).

Wymagania:

  • doświadczenie – mile widziany co najmniej rok w branży HVAC,
  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • sumienność, dokładność i zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista, ukierunkowanie na klienta,
  • zdecydowanie w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.