Kierowca C+E (USA)

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

KIEROWCA C+E

Otrzymaj Zieloną Kartę i otwórz możliwość życia w USA dla siebie i swojej rodziny!

Obowiązki:
– prowadzenie i obsługa pojazdów samochodowych zgodnie z uprawnieniami
-zabezpieczenie przewożonego ładunku zgodnie z obowiązującymi przepisami
-odpowiedzialność za bezpieczeństwo transportu towarów
-wykonywanie codziennej obsługi technicznej pojazdów w tym sprawdzenie stanu oleju i innych płynów eksploatacyjnych, tankowanie, dbanie o estetykę pojazdów
-obsługa powierzonego pojazdu i sprzętu zgodnie z wymogami dokumentacji technicznej i techniczno- ruchowej w celu zapewnienia jego bezawaryjnej pracy

Wymagania:
-minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia na takim stanowisku na trasach międzynarodowych (w tym 1 rok potwierdzony w referencjach)
-komunikatywna znajomość języka angielskiego
-zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
-bardzo atrakcyjne zarobki
-2-3 letni kontrakt z możliwości przedłużenia
-otrzymanie Zielonej Karty, umożliwiającej 10letni pobyt w Stanach Zjednoczonych wraz z rodziną
-bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze tygodnie, a w późniejszej perspektywie pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji na adres mailowy marta.nowakowska@lepszapraca.eu

  • Ta oferta wygasła!