Kierownik Inwestycji

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik inwestycji

Kraków

Obowiązki

– Nadzór nad postępem inwestycji oraz rozwiązywanie problemów związanych z pracami budowlanymi
– Udział w odbiorze końcowym inwestycji od Generalnego Wykonawcy
– Nadzór nad przygotowaniem i przekazaniem dokumentacji obiektu zarządcy
– Przygotowywanie analiz kosztowych
– Ustalanie i delegowanie obowiązków podległym pracownikom
– Koordynacja prac podległych pracowników
– pozostałe zadania wynikające z bieżącej pracy
-Akceptacja wniosków związanych z wydaniem Decyzji o Warunkach Zabudowy i Pozwolenia na Budowę
– Nadzór nad postępowaniami mającymi na celu wydanie Decyzji o Warunkach Zabudowy i Pozwolenia na Budowę
– Uzgadnianie oraz przygotowanie treści umów o roboty budowlane i prace projektowe
– Analiza proponowanych rozwiązań projektowych pod kątem finansowym
– Współpraca z działem Sprzedaży oraz z działem Nieruchomości
– Weryfikowanie dokumentacji projektowej
– Przygotowywanie przetargów

Wymagania

– Wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa oraz posiadanie uprawnień budowlanych
– Minimum 2 letnie doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku

Oferujemy

– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Niezbędne narzędzia pracy
– Rozwijającą, pełną wyzwań pracę w prestiżowej firmie

  • Ta oferta wygasła!