Kierownik magazynu – Rzeszów

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Magazynu

Rzeszów

Obowiązki

  • organizowanie i nadzorowanie pracy magazynu zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • nadzór nad poprawnym i terminowym wykonywaniem obowiązków przez Pracowników, udzielanie wskazówek i wyjaśnień w zakresie realizowanych zadań;
  • przestrzeganie i monitorowanie wskaźników KPI;
  • koordynowanie procesu tworzenia i przetwarzania dokumentacji magazynowej;
  • wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających pracę Magazynu.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkudziesięcioosobowym zespołem;
  • wykształcenie wyższe, mile widziane logistyczne;
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel;
  • samodzielność, zaangażowanie i dokładność w działaniu

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i kwalifikacji
  • samodzielną pracę i szansę na realizację własnych pomysłów
  • Ta oferta wygasła!