Kierownik projektu inwestycyjno-budowlanego

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wrocław

Obowiązki

Całościowa realizacja kontraktu
Przygotowywanie budżetu realizacyjnego budowy, analizowanie budżetu w trakcie trwania budowy,
Opracowywanie projektu organizacji robót,
Uczestniczenie w odbiorach częściowych i końcowych budowy,
Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji jakościowej; koordynowanie robót własnych i realizowanych przez podwykonawców,
Organizowanie i uczestniczenie w naradach roboczych,
Rozliczanie finansowe kontraktu i zatwierdzanie dokumentacji podwykonawczej.

Wymagania

Minimum 2 lata doświadczenia na takim lub podobnym stanowisku
Uprawnienia budowlane
Wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Niezbędne narzędzia pracy

  • Ta oferta wygasła!