Kombajnista chodnikowy

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Kombajnista chodnikowy (Francja)

Strasburg

Obowiązki

  •  obowiązki kombajnisty chodnikowego

Wymagania

  • dobra znajomość zasad obsługi samojezdnych maszyn dołowych,
  • dobra znajomość robót górniczych-chodnikowych
  • certyfikaty potwierdzające odbycie stosownych szkoleń
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • mile widziane doświadczenie w ratownictwie
  • Wykształcenie: :Zawodowe/zawodowe górnicze
  • wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z obsługą ciężkich maszyn górniczych
  • wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu robót górniczych
  • samodzielność w pracy
  • sumienność i zdyscyplinowanie

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zwrot kosztów dojazdu i powrotu z kontraktu
  • bezpłatny lokalny dojazd do miejsca pracy i z miejsca pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • Ta oferta wygasła!