Konstruktor przenośników taśmowych/Kierownik Projektu

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Częstochowa

Obowiązki

  • Konstruowanie / Projektowanie przenośników taśmowych,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz analiz
  • współpraca z dostawcami i klientami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki mechaniczne,
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (poszukiwane osoby zarówno z doświadczeniem, jak i bez doświadczenia [absolwenci kierunków mechanicznych])

Oferujemy

  • umowę o pracę

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!