Koordynator ds. Lean Manufacturing – Piotrków Trybunalski

Opis oferty pracy:

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:
Koordynator ds. Lean Manufacturing,
Piotrków Trybunalski

Zadania:

-wdrażanie kultury i filozofii lean manufacturing,
– analizowanie procesów pod kątem wyeliminowania strat,
-dążenie do zredukowania kosztów i zwiększenia wydajności procesów,
-budowanie świadomości pracowników w zakresie ciągłego doskonalenia,
– prowadzenie szkoleń z narzędzi lean manufacturing np. 5S, TPM, SMED itp.
-analizowanie danych i rekomendowanie rozwiązań odnośnie polepszenia jakości procesu produkcji,
-przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółki.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe,
– minimum 3 lata doświadczenia w dziedzinie lean manufacturing w spółce produkcyjnej,
– znajomość metod i narzędzi do rozwiązywania problemów jakościowych (8D, 5WHY, PDCA, FMEA),
-doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych,
– umiejętność przeprowadzania ludzi przez proces zmian,
-doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu szkoleń,
-dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2),
-umiejętność rozwiązywania problemów,
– przejawianie inicjatywy,
-komunikatywność,
-nastawienie na cel.

– Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach w zakresie budowy maszyn i urządzeń,
– Ciekawe projekty na skalę światową,
– Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,
– Wynagrodzenie uzależnione od jakości i efektywności pracy,
-Świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych:
-Paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
– Świadczenia i imprezy integracyjne z okazji Barbórki,
-Piknik dla dzieci naszych pracowników,
-Dofinansowanie do urlopów,
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju,
-Wsparcie Fundacji, która umożliwia dzieciom naszych pracowników udział w programach rozwojowych, edukacji za granicą oraz w wyjazdach wakacyjnych.

  • Ta oferta wygasła!