Kosztorysant/Technolog ds. wycen

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

KOSZTORYSANT / TECHNOLOG DS. WYCEN

Świętochłowice

Obowiązki

  • Opracowywanie wycen produktów/kontraktów w oparciu o możliwości techniczne i technologiczne firmy
  • Kontakt z klientem w sprawach prowadzonych wycen
  • Współpraca merytoryczna z działem handlowym
  • Realizacja innych działań na polecenie przełożonego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane)
  • Dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Dobra znajomość technik i technologii wytwarzania konstrukcji stalowych oraz elementów obrabianych mechanicznie.
  • Dobra znajomość materiałów konstrukcyjnych.
  • Znajomość metod ochrony antykorozyjnej.
  • Znajomość norm branżowych (tolerancje wykonania, warunki wykonania).
  • Umiejętność zrozumienia dokumentacji technicznej w języku niemieckim lub angielskim.
  • znajomość pakietu office
  • znajomość CRM – mile widziane
  • Doświadczenie w dziale technologii w branży produkcyjnej

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wysokie zarobki
  • Ta oferta wygasła!