Księgowa, Księgowy w Katowicach

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, kancelarii adwokackiej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodsza Księgowa, Młodszy Księgowy

Miejsce pracy: Katowice, centrum

Zakres obowiązków:

– Prowadzenie pełnej dokumentacji księgowej zgodnie z przyjętymi zasadami ustawy o rachunkowości,

– Sporządzanie list płac,

– Dokonywanie kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych,

– Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i sporządzanie sprawozdań na ich potrzeby (US, GUS, banki ),

– Ewidencja i rozliczanie środków trwałych,

– Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów,

– Windykacja należności,

– Zastępowanie w pełnieniu obowiązków głównej Księgowej.

Wymagania:

– Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnej Księgowej

– Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse/rachunkowość);

– Bardzo dobra znajomość programu MS Excel;

– Umiejętności analitycznego myślenia;

– Znajomość oprogramowania Optima, Symfonia, Płatnik

Co oferujemy:

– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

– Atrakcyjny system wynagrodzenia,

– Możliwość rozwoju swoich kompetencji i umiejętności.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

  • Ta oferta wygasła!