Maszynista maszyn wyciągowych pod ziemią

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Maszynista maszyn wyciągowych pod ziemią (Francja)

Wittelsheim

Obowiązki

  • obowiązki maszynisty maszyn wyciągowych

Wymagania

  • wieloletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie zawodowe
  • dobra znajomość obsługiwanych urządzeń
  • kwalifikacje/uprawnienia do obsługi urządzeń
  • certyfikaty potwierdzające odbycie stosownych szkoleń
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość przepisów
  • znajomość zasad BHP
  • znajomość robót sztabowych
  • znajomość instrukcji dla sygnalistów, maszynistów wyciągowych i instrukcji prowadzenia robót sztabowych
  • znajomość budowy maszyn wyciągowych, układów sygnalizacji i innych elementów górniczych wyciągu szybowego

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zwrot kosztu dojazdu i powrotu z kontraktu
  • bezpłatny lokalny dojazd do miejsca pracy i z miejsca pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • Ta oferta wygasła!