Mechanik maszyn budowlanych

Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko mechanik maszyn budowlanych.

Katowice

Obowiązki

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie konserwacja i naprawa maszyn budowlanych.

Wymagania

znajomość zagadnień mechaniki, hydrauliki siłowej oraz podstaw elektryki
umiejętność czytania dokumentacji technicznej
umiejętność obsługi komputera
adekwatne doświadczenie zawodowe jako mechanik samochodowy lub mechanik maszyn budowlanych
znajomość zagadnień z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki
mile widziane prawo jazdy kat. B
mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy

pracę w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ta oferta wygasła!