Operator wytaczarki

ŚWIĘTOCHŁOWICE
Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:
OPERATOR WYTACZARKI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– Współpraca przy wdrożeniu wytaczarki Union BFT ze sterowaniem Heidenhain
-Bieżąca obsługa wytaczarki Union BFT 130 TNC
-Pisanie i ingerencja w programy w języku Heidenhain

WYMAGAMY:
– min. 1 rok doświadczenia w zakresie obsługi dużych wytaczarek (obróbka ciężka) ze sterowaniem Heidenhain
-bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,
-umiejętnego dobierania narzędzi do obróbki,
-umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
-dobrej organizacji pracy własnej,
-dokładności, sumienności i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań

OFERUJEMY:
-stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-możliwość awansu,
-pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach,
-możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na adres: marta.nowakowska@lepszapraca.eu
  • Ta oferta wygasła!