Praca z językiem hiszpańskim – Katowice

Dla naszego klienta – Producenta oświetlenia – poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko

Specjalista ds. handlowych

Katowice

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych rynków zbytu oraz klientów
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert i warunków handlowych klientom, uczestnictwo w negocjacjach handlowych
  • Kontrola realizacji kontraktów
  • Odpowiedzialność za generowanie zyskownej sprzedaży
  • Rozpoznawanie rynku pod kątem pozyskania i nawiązywania nowych relacji biznesowych
  • Definiowanie pozycjonowania cenowego na rynku zgodnie z polityką cenową i uwzględnieniem potrzeb rynkowych

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w handlu – mile widziane
  • Wysokorozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne
  • Znajomość języka hiszpańskiego – warunek konieczny
  • Znajomość innego języka obcego – będzie atutem

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!