Prawnik In-house (Prawnik wewnętrzny)

Dla naszego klienta – firmy developerskiej poszukujemy osób na stanowisko:
PRAWNIK In – house.

Miejsce pracy: Katowice

OPIS STANOWISKA:

– Analizowanie , interpretacja i weryfikacja umów z kontrahentami spółki
– Współtworzenie umów o współprace z podwykonawcami oraz dostawcami spółki oraz innych dokumentów o charakterze prawnym związanych z prowadzoną przez spółkę działalnością
– Nadzorowanie procesów inwestycyjnych pod kątem prawnym
– Opiniowanie zabezpieczeń finansowych( gwarancje bankowe/ ubezpieczeniowe)
– Współpraca z Zarządem

WYMAGANIA:
-Wykształcenie prawnicze
-Doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze prawnej przedsiębiorców jako prawnik wewnętrzny- in-house najlepiej w firmie budowlanej, developerskiej
– Dobra organizacja pracy
– Umiejętność pracy pod presją czasu
– Terminowość
– Sumienność, dokładność i rzetelność

OFERUJEMY:
– Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Możliwość zdobycia wielu cennych doświadczeń oraz realną możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!