Menadżer ds. Produktów – Bytom, Sosnowiec, okolice

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Menadżer ds. produktów

Bytom, Sosnowiec, okolice

Obowiązki

  • Strategiczne zarządzanie portfolio produktowym – nadzór nad rozwojem oferty w zakresie asortymentowym,
  • Wprowadzanie produktów na rynek w ramach przyjętych przez firmę standardów i procedur,
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji oraz trendów rynkowych,
  • Sporządzanie analiz i wyciąganie z nich wniosków,
  • Aktywna współpraca z siecią sprzedaży i działami wewnątrz firmy,
  • Zarządzanie polityką cenową,
  • Aktywizacja sprzedaży poprzez kreowanie promocji sprzedażowych,
  • Cykliczne przygotowanie raportów,
  • Merytoryczna weryfikacja treści materiałów informacyjnych i reklamowych,
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń technicznych oraz prezentacji handlowych,
  • Badanie rynku poprzez wywiady i wizyty u klientów,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w otoczeniu,
  • Udział w spotkaniach, targach, imprezach branżowych.

Wymagania

  • Warunek konieczny: doświadczenie w branży elektroinstalacyjnej lub oświetleniowej na podobnym stanowisku,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Umiejętności prowadzenia prezentacji,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • Otwartość i elastyczność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Orientacja na wynik oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność i czynne prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:

  • Forma zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie bezpośrednio związane z wynikami pracy,
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę umożliwiającą rozwój osobisty,
  • Realny wpływ na kreowanie polityki produktowej.

  • Ta oferta wygasła!