Projektant Instalacji Sanitarnych, Katowice

Aktualnie, dla naszego klienta, Biura Projektowego w Katowicach  poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant Instalacji Sanitarnych HVAC

Katowice

Obowiązki

– Projektowanie instalacji sanitarnych budynków mieszkaniowych, przemysłowych, biurowych itp; współpraca z inwestorem oraz zespołem projektowym.

Wymagania

– ukończenie studiów o specjalności klimatyzacja i wentylacja, chłodnictwo
– doświadczenie na podobnym stanowisku np. w biurze projektowym
– znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
– Znajomość AutoCad

– chęć rozwoju w strukturach firmy

Oferujemy

– atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ta oferta wygasła!