Projektant oświetlenia

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki

  • Projektowanie rozwiązań oświetleniowych zgodnie z obowiązującymi normami
  • Projektowanie rozwiązań oświetleniowych zgodnie z zamówieniami;
  • Koordynacja projektów z Klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi;
  • Przygotowanie dokumentacji ofertowej pod projekty;
  • Kompleksowe doradztwo z zakresu techniki świetlnej.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie elektrotechniczne (mile widziane wyższe) o specjalności technika świetlna lub  pokrewne;
  • Doświadczenie na stanowisku projektanta oświetlenia ulicznego, dworcowego, przemysłowego);
  • Znajomość branży oświetleniowej;
  • Praktyczna znajomość oprogramowania AutoCad, Dialux
  • Umiejętność współpracy w zespole;
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Odpowiednie narzędzia pracy;
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Ta oferta wygasła!