Serwisant HVAC – Chorzów

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant HVAC

Chorzów

Obowiązki

  • Diagnozowanie awarii oraz bieżąca naprawa urządzeń i instalacji HVAC,
  • Wykonywanie cyklicznych przeglądów urządzeń i instalacji HVAC i ich konserwacja,
  • Uruchamianie urządzeń i instalacji HVAC,
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Doświadczenie w serwisowaniu lub instalowaniu kolektorów słonecznych, pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych lub w pokrewnej branży,
  • Gotowość do delegacji służbowych – kilka do kilkanaście dni w miesiącu,
  • Biegła znajomość pakietu Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziany język angielski,
  • Komunikatywność – umiejętność rozmowy z klientem.

Nasz klient oferuje

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ta oferta wygasła!