Specjalista ds. handlowych z językiem angielskim

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Strzelce Opolskie

Obowiązki

– Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
– Obsługa rynku polskiego i zagranicznego
– Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej
– Sporządzanie ofert handlowych
– Wyszukiwanie przetargów
– Sprzedaż asortymentu

Wymagania

– Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
– Mile widziane doświadczenie w branży stolarki PVC i aluminium
– Minimum średnie wykształcenie (mile widziane wyższe)
– Język angielski na poziomie bardzo dobrym (warunek konieczny), mile widziany  język niemiecki, holenderski, chiński lub włoski

Oferujemy

– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Możliwość rozwoju i zdobywania nowych kompetencji w zakresie sprzedaży
– Pracę w prężnie rozwijającej się firmie oferującej szeroką gamę produktów

  • Ta oferta wygasła!